Palacky University Portal
  • Welcome Page Menu
  • Site Map
 
 
 
 
Login
Skip portlet Portlet Menu

 
 
 
Často používané aplikace
Skip portlet Portlet Menu
 
 
 
 
 
Don't glance over
Skip portlet Portlet Menu
Wednesday, November 25, 2015

Informace k výdeji validačních známek k prodloužení platnosti ISIC průkazu studentů vyšších ročníků

Pro velký zájem o prodloužení platnosti ISIC mezinárodní licence se budou validační známky vydávat ještě v prvním týdnu nového roku, tedy od 4.1.-8.1.2016. Ostatní náležitosti zůstávají beze změny.
Validační známky se vydávaly v budově Zbrojnice v pracovní dny od 12. 10. 2015 do 30. 10. 2015.
Validační známku lze uhradit převodem nebo složenkou se správně vyplněným variabilním symbolem. Ten nalezne student po přihlášení se na Portál UP v sekci "moje studium"- "moje platby". Nově lze platbu provést přímo zde použitím tlačítka „zaplatit on line“ a to svou platební kartou. V tomto případě platby student nemusí při vyzvednutí validační známky předkládat potvrzení o platbě. Upozorňujeme, že při tomto způsobu platby může dojít ke spárování platby (STAV=UHRAZENO) až později. To však nebude mít vliv na vydání známky.
Doba výdeje známek
pondělí, úterý, čtvrtek 7:30-15:30 hodin,
středa 7:30-17:00 hodin,
pátek 7:30-14:00 hodin.
Přestávka na oběd vždy 12:00-12:30 hodin.

Informace k výdeji validačních známek k prodloužení platnosti ISIC průkazu studentů vyšších ročníků

Pro velký zájem o prodloužení platnosti ISIC mezinárodní licence se budou validační známky vydávat ještě v prvním týdnu nového roku, tedy od 4.1.-8.1.2016. Více informací k výdeji VZ2016 naleznete na stránkách CVT http://www.upol.cz/struktura-up/univerzitni-zarizeni/centrum-vypocetni-techniky/v-menu/identifikacni-karty/

IT HelpDesk pro studenty UP

23.9.2015 16:00
Autor: David Skoupil

Vážení studenti Univerzity Palackého. V letošním akademickém roce jsme pro Vás nově otevřeli IT HelpDesk – kontaktní místo, kde vám univerzitní technik zdarma poradí s IT problematikou.
Více informací naleznete na internetové stránce http://www.upol.cz/struktura-up/univerzitni-zarizeni/centrum-vypocetni-techniky/v-menu/helpdesk/

 
Informace CVT
Skip portlet Portlet Menu

Incidenty

Loading feed...

Show: 5 | 10 | 20items per page  Previous| Next