Palacky University Portal
  • Welcome Page Menu
  • Site Map
 
 
 
 
Login
Skip portlet Portlet Menu

 
 
 
Často používané aplikace
Skip portlet Portlet Menu
 
 
 
 
 
Don't glance over
Skip portlet Portlet Menu
Saturday, April 30, 2016

Sdělení pro studenty Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Dovolujeme si tímto oznámit studentům dotčené fakulty, že bylo právě zahájeno hodnocení kvality výuky pro letní semestr akademického roku 2015/2016. Hodnocení kvality je prováděno na úrovní jednotlivých předmětů, a je plně anonymní, takže nikdo není schopen spojit hodnocení předmětu či vyučujícího s konkrétní osobou hodnotitele. Vyplnění dotazníku je jednoduché a nezabere příliš času, probíhá navíc v rámci systému STAG, který je jistě studentům důvěrně znám a používán. Stručný postup použití modulu pro hodnocení kvality výuky v rámci systému STAG je možné nalézt zde.

Děkujeme předem všem studentům Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kteří se do hodnocení kvality zapojí.
Vedení pedagogické fakulty UP v Olomouci

Nová WiFi síť pro studenty a zaměstnance UP

Pro připojení k internetu je nově dostupná WiFi síť s názvem „UPOL“. Heslo pro připojení k této síti naleznete na portále v záložce Služby/Přístup na WiFi. Upozorňujeme, že tato síť nedovoluje přístup k licencovaným zdrojům a vybraným informačním systémům UP. Pro tyto účely je třeba nadále využívat síť Eduroam.

 
Informace CVT
Skip portlet Portlet Menu

Loading feed...

Show: 5 | 10 | 20items per page  Previous| Next