Palacky University Portal
  • Welcome Page Menu
  • Site Map
 
 
 
 
Login
Skip portlet Portlet Menu

 
 
 
Často používané aplikace
Skip portlet Portlet Menu
 
 
 
 
 
Don't glance over
Skip portlet Portlet Menu
Monday, September 25, 2017

Nový portál - beta verze

Zájemcům z řad akademické obce jsme otevřeli pro testování beta verzi nového univerzitního portálu. Plná verze by měla být spuštěna začátkem akademického roku 17/18. Budeme rádi za Vaše připomínky a návrhy (pomocí nástroje náměty a připomínky v pravém dolním rohu v novém portálu).

Novou verzi si můžete vyzkoušet na následující adrese: https://portalbeta.upol.cz

* Poznámka: Jedná se o nehotový produkt určený k testování, který se může v jednotlivých detailech a funkčnostech lišit od finální verze a některá vámi uložená data mohou být v průběhu vývoje smazána.

Vážení uživatelé software Statistica,
v Portále (po přihlášení) - Služby - Ke stažení je připravena nová verze - Statistica 13.3 En, a to včetně licenčních klíčů. Upozorńuji, že její platnost je do 30.7.2018, kdy končí licenční smlouva mezi nyní už Tibco software a UP. K dispozici je pouze En verze, dle informací se již neuvažuje o její lokalizaci do Cz.
Rostislav Nepožitek, CVT

Identifikační karty (ISIC i karta UP) pro studenty prvních ročníků se budou vydávat v budově Zbrojnice (Biskupské nám. 1), ve 2. patře ve vstupním prostoru před CVT v pracovních dnech od 11. 9. 2017 do 29. 9. 2017 (mimo svátek 28.9.) v době 7:30 – 15:15. Karty budou připraveny studentům do 10 dnů od data zápisu, nejdříve však v den zahájení výdeje 11. 9. 2017. Podrobnější info na : https://cvt.upol.cz/identifikacni-karty-ik/

Nabídka nových termínů školení LMS systému Moodle

vzhledem k velkému zájmu o školení Moodle v minulých měsících jsme se rozhodli nabídnout další dva termíny pro základní a nadstavbové školení:

  • Základní školení: 10. 10. 2017 (út)
    Základní školení uživatelů centrálního Moodle UP v oblasti tvorby obsahu v LMS Moodle pro cílovou skupinu pedagogických pracovníků univerzity.
  • Nadstavbové školení: 11. 10. 2017 (st)
    Nadstavbové školení uživatelů centrálního Moodle UP v oblasti tvorby obsahu v LMS Moodle pro cílovou skupinu pedagogických pracovníků univerzity a pro cílovou skupinu IT pracovníků univerzity.

Délka školení je vždy 4 vyučovací hodiny, od 9 do cca 13 hodin. Místo bude upřesněno podle počtu registrovaných uživatelů. 

Kapacita školení je omezena. V případě zájmu se prosím na jednotlivá školení registrujte co nejdříve, nejpozději do pátku 6. 10. 2017 na emailové adrese cvt@upol.cz.

 
Informace CVT
Skip portlet Portlet Menu

Loading feed...

Show: 5 | 10 | 20items per page  Previous| Next